دات نت نیوک
fa-IRen-US
X

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر در مراسم آغاز به کار بیمارستان محلی شعیبیه: تلاش کنید دردی از مردم دوا کنید و با نهایت عزت و احترام با مردم همکاری و تعامل داشته باشید

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر در مراسم آغاز خدمات رسانی ۲۴ ساعته بیمارستان محلی شعیبیه خطاب به کارکنان این بیمارستان گفت: تلاش کنید دردی از مردم دوا کنید و با نهایت عزت و احترام با مردم همکاری و تعامل داشته باشید.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی شوشتر، دکتر فرهاد ابول نژادیان افزود: مردمی که تا قبل از امروز در این منطقه امکانات مناسب درمانی نداشتند، امروز که این مهم حاصل شده قطعاً انتظار دریافت خدمات در خور و شایسته دارند و باید بکوشید تا با رعایت نظم و انضباط و جدیت در کار، انتظارات مردم را برآورده کنید.

وی ادامه داد: منطقه شعیبیه محرومیت های خاص خود را دارد و کار کردن برای مردم این منطقه اجر و ثوابی دو چندان خواهد داشت و دانشکده علوم پزشکی تمهیداتی اندیشیده تا حق و حقوق کارمندان این بیمارستان در سریع ترین زمان و به بهترین شکل ممکن پرداخت شود تا انگیزه مضاعفی برای فعالیت این عزیزان باشد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر با تجلیل از تلاش های سجاد کعبی مفرد مدیر داخلی بیمارستان ادامه داد: بیمارستان های خاتم الانبیاء(ص) و الهادی (ع) موظف هستند در تامین کمبودهای دارو و تجهیزات، پزشکان آنکال و پشتیبانی های لازم نهایت همکاری را با کارکنان بیمارستان محلی شعیبیه داشته باشند و کارمندان بیمارستان نیز باید نهایت همدلی و همراهی را چه باخود و چه با مردم به کار ببندند تا ان شاالله شاهد رضایتمندی حداکثری مردم منطقه شعیبیه باشیم.

گفتنی است بیمارستان محلی شعیبیه اولین بیمارستان محلی کشور است که روز دوشنبه اول بهمن ۱۳۹۷ رسماً خدمات دهی ۲۴ ساعته خود را به مردم منطقه شعیبیه آغاز کرد.

مطالب مرتبط

Sort by: