en-USfa-IR
X

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان خوزستان: ✅ بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی خودباوری و اعتماد به نفس بوده است/ مهمترین کاری که امروز باید انجام دهیم خدمت مخلصانه به مردم است

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان خوزستان در جلسه شورای فرهنگی دانشکده علوم پزشکی شوشتر که صبح دیروز در محل دفتر استانی نهاد نمایندگی ولایت فقیه در دانشگاه های استان خوزستان برگزار شد اظهار کرد: مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی، خودباوری و اعتماد به نفس بوده است.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی شوشتر، حجت الاسلام والمسلمین سید محسن شفیعی با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر افزود: نسل های گذشته به خوبی به یاد دارند که زمانی بیمارستان های کشور توسط پزشکان غیرایرانی اداره می شد و مردم برای انجام امورات درمانی، جراحی های چشم، درمان های ناباروری و امثالهم باید به کشورهای خارجی می رفتند اما امروز با روحیه اعتماد به نفس و خودباوری که انقلاب بوجود آورده و با پیشرفت های کشور در علم و دانش، تمامی این موارد در داخل و با تکیه بر توان جوانان کشور انجام می شود و این چیزی است که خود دشمن نیز به آن اعتراف می کند.

حجت الاسلام و المسلمین شفیعی تصریح کرد: مطلبی که نمی توان از آن چشم پوشید آن است که تا امروز راه درازی پیموده ایم اما همچنان راه های طولانی در پیش رو داریم که باید در زمینه های مختلف در آن قدم برداریم تا به مقصد برسیم.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان خوزستان در پایان اظهار کرد: امروز مهمترین کاری که باید انجام دهیم خدمت به مردم است و این خدمت باید مخلصانه، از موضع پایین و برحسب انجام وظیفه باشد نه آنکه منتی بر سر مردم بگذاریم. خدمت به مردم شوشتر صرفاً یک موضوع اداری نیست چرا که مردم این شهر دارای پشتوانه عمیق فرهنگی، اعتقادی، مذهبی و اجتماعی هستند و هنوز نفَس خانواده های بزرگ علما و فضلا از جمله خاندان معزز شیخ شوشتری(ره)، سادات معظم جزایری، آل طیب، آل غفور و ... در آن جاری است و امیدوارم خداوند توفیقات شما را در راه خدمت به مردم این شهر افزون گرداند.

گفتنی است دکتر فرهاد ابول نژادیان رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر، دکتر مجتبی کلانتر معاون آموزش تحقیقات و دانشجویی فرهنگی، مدیر اداره حراست و نمایندگان امور فرهنگی، بسیج دانشجویی و کانون های فرهنگی دانشکده علوم پزشکی شوشتر نیز در این جلسه حضور داشتند.

مطالب مرتبط

Sort by: