دات نت نیوک
fa-IRen-US
X

اولین جلسه خانه مشارکت مردمی در حوزه سلامت شهرستان شوشتر برگزار شد/ انتخاب آرزو فردنیسی به عنوان اولین رئیس خانه مشارکت مردمی در حوزه سلامت

سرپرست معاونت اجتماعی دانشکده علوم پزشکی شوشتر از برگزاری اولین جلسه خانه مشارکت مردم در سلامت شهرستان شوشتر با رویکرد اجتماعی سازی سلامت و با حضور نمایندگان ادارات، سازمان ها و نمایندگان تشکل‌های مردمی در سالن اجتماعات دانشکده علوم پزشکی شوشتر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی شوشتر، مهندس علیرضا مالکی ضمن تشریح اهداف ، وظایف و روند تشکیل این خانه به عنوان یکی از زیرگروه‌های شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان گفت: مشارکت همه مردم در حوزه سلامت از ضروریات جامعه است و باید دست در دست یکدیگر در جهت ارتقای سلامت شهرستان تلاش کنیم.

وی گفت: حضور مشارکتی مردم در جنگ تحمیلی یکی از نمونه‌های بی‌نظیری است که نشان داد پیروزی بر دشمن و امنیت می تواند ثمره اتحاد و مشارکت های آحاد جامعه باشد.

مالکی همچنین گفت: فرهنگ صحیح سلامت و سبک زندگی سالم نقش مهمی در زندگی مردم دارد و مسئله‌ سلامتی مردم چیزی است که نباید در آن با هیچکس تعارف و تسامح نمود.


شایان ذکر است در جلسه امروز، سرپرست معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی شوشتر، دکتر نایب فدایی که دبیرِ خانه مشارکت در حوزه سلامت است نیز با ایراد سخنانی بر اهمیت تشکیل این جلسات و همکاری های مردم و سازمان های مردم نهاد و تمامی ادارات و سازمان های دولتی در امر سلامت تاکید کرد. همچنین خانم آرزو فرد نیسی کارشناس حسابداری و نماینده انجمن حمایت از زندانیان شوشتر توانست با کسب اکثریت آرا به عنوان اولین رئیس خانه مشارکت مردم در حوزه سلامت شهرستان شوشتر انتخاب شود.


مطالب مرتبط

Sort by: