دات نت نیوک
fa-IRen-US
X

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی شوشتر: در هر کشیک ۲ پزشک عمومی در بیمارستان محلی شعیبیه بیماران را ویزیت می کنند/ آغاز ویزیت پزشکان متخصص از روز گذشته

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: بیمارستان محلی شعیبیه پایگاه اصلی ارائه خدمات درمانی به سیل زدگان و مردم شعیبیه در هر کشیک با ۲ پزشک عمومی پذیرای بیماران است.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی شوشتر، دکتر قنواتی افزود: از دیروز با رایزنی هایی که با پزشکان متخصص دانشکده علوم پزشکی شوشتر انجام دادیم، ارائه خدمات تخصصی به سیل زدگان آغاز شده و تا کنون متخصصین اطفال، زنان،زایمان و نازایی، عفونی، داخلی، پوست و متخصص روانپزشکی به ویزیت بیماران پرداخته اند که در این امر پزشکان متخصص بسیج جامعه پزشکی نیز با دانشکده علوم پزشکی همیاری داشته اند.

وی همچنین گفت: بیمارستان شهدای شوشتر نیز در نوبت صبح با فرستادن یک پزشک عمومی و یک پرستار به بیمارستان محلی شعیبیه با ماهمکاری می کند که جا دارد از دکتر میری زاده رئیس این بیمارستان نیز تشکر لازم را داشته باشم.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی شوشتر تصریح کرد: همکاری پزشکان و کادر خدمات پرستاری دانشکده علوم پزشکی شوشتر با دیگر همکارانی که برای درمان مردم به منطقه آمده اند بسیار سازنده بوده و موجب رضایت مردم شده است.

دکتر قنواتی در پایان گفت: تمام خدمات درمانی عمومی و تخصصی برای سیل زدگان و مردم شعیبیه کاملاً رایگان است و درصورت نیاز به بستری شدن بیمار در بیمارستان های خاتم الانبیاء(ص) و الهادی(ع) نیز تمامی خدمات ارائه شده برای این عزیزان رایگان خواهد بود.

مطالب مرتبط

Sort by: