پرجم و شعار سال جمهوری اسلامی ایران - دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

دانشکده علوم پزشکی خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

en-USfa-IR
X

به مناسبت آغاز هفته سلامت سال ۹۸: مراسم نواختن نمادین زنگ سلامت در دبستان استاد شهریار اجرا شد+گزارش تصویری

با حضور معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی شوشتر،رئیس اداره آموزش و پروش و دیگر مسئولین، مراسم نواختن نمادین زنگ سلامت بمناسبت آغاز هفته سلامت در دبستان پسرانه استاد شهریار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی شوشتر، معاون بهداشت این دانشکده در این مراسم با اشاره به شعار هفته سلامت گفت: با عنايت به اينكه شعار هفته سلامت امسال " مراقبت هاي بهداشتی اولیه، راهی به سوی پوشش همگانی سلامت" مي باشد، دسترسي مناسب مردم به مراكز و پايگاه هاي سلامت و دريافت مراقبت هاي اوليه بهداشتي نقش مهمي در ارتقا سلامت جامعه خواهد داشت كه خوشبختانه واحدهاي ارائه دهنده خدمات در سال هاي اخير توسعه خوبي داشته است.

دکتر نایب فدایی خطاب به دانش آموزان افزود: با افزایش تحرک و فعالیت بدنی ، دوری از مصرف فست فود و غذاهای چرب و رعایت سبک زندگی سالم می توان از بروز چاقی و اضافه وزن در سنین نوجوانی و جوانی و مشکلات متعدد قلبی و عروقی در سنین میانسالی و پیری جلوگیری کرد.

دکتر فدایی در پایان گفت: نقش آموزش و پرورش در ارتقا سواد سلامت و نهادينه كردن سبك زندگي سالم در جامعه بسيار مهم است ولذا سعی می کنیم با همکاری و تعامل سازنده با اداره آموزش و پرورش از این ظرفیت به بهترین شکل استفاده کنیم.

مطالب مرتبط

Sort by: