پرجم و شعار سال جمهوری اسلامی ایران - دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

دانشکده علوم پزشکی خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

en-USfa-IR
X

پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر به مناسبت فرارسیدن "روز پزشک"

آقای محمد دانشگر-روابط عمومی| روز پزشک ابوعلی سینا دکتر فرهاد ابول نژادیان پیام تبریک | | 0 نظر | | | |
دکتر فرهادابول نژادیان رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر با صدور پیامی فرارسیدن یکم شهریور ماه مصادف با زادروز “بوعلی سینا” دانشمند و طبیب برجسته ایرانی و “روز پزشک” را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش وبدا شوشتر، متن این پیام به شرح زیر است:

بنام خالق عشق و نوع دوستی

یکم شهریور ماه مصادف با زادروز طبیب برجسته و دانشمند ایرانی، شیخ الرئیس "ابوعلی سینا" فرصت مغتنمی است که تلاش های بی دریغ و فعالیت های ارزشمند پزشکان پرافتخار این مرز و بوم را ارج نهیم؛ طبیبان و پزشکان درستکار و دلسوزی که از قرن ها پیش با از خودگذشتگی، فداکاری و علم، ایمان و اخلاق، سلامتی را که از بزرگترین موهبت های الهی است به مردم عرضه داشته اند و در این راه از عزیز ترین و ارزشمندترین دارایی های خود گذشته اند.

بخش مهمی از رشد و توسعه ای که امروز در حوزه سلامت کشور عزیزمان شاهدیم حاصل خدمات دلسوزانه و ارزشمند پزشکان عمومی، متخصصین، پزشکان فوق تخصص و اساتید و محققان رشته پزشکی است.

پزشکانِ خداجو و فداکار در همه حال یار و یاور مظلومان بوده و هستند و همواره در بحران های ملی و بین المللی در خط مقدم خدمت رسانی و همگام با دیگر خدمتگزاران نظام سلامت در تلاش بوده اند، مانند ایثار و جان فشانی های پزشکان در دوران دفاع مقدس که بر کسی پوشیده نبوده و برگ زرینی در کارنامه پرافتخار عزت و اقتدار میهن عزیزمان است.

اینجانب بعنوان عضو کوچکی از جامعه بزرگ پزشکی، ضمن تبریک این روز بزرگ به همه پزشکان درستکار، دلسوز و فداکار این مرز و بوم که رضایت خدا و بندگانش را اولویت اصلی و سرمشق خدمتگزاری خود کرده اند، یکم شهریور ماه را به پزشکان ارجمند دانشکده علوم پزشکی شوشتر و همه پزشکان شاغل در شهرستان شوشتر تبریک و تهنیت عرض می کنم و از درگاه خداوند بزرگ توفیق روز افزون این خدمتگزاران را در تمام عرصه های زندگی مسئلت دارم.

دکتر فرهاد ابول نژادیان
رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر

مطالب مرتبط

Sort by: