پرجم و شعار سال جمهوری اسلامی ایران - دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

دانشکده علوم پزشکی خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

en-USfa-IR
X

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر: بد حسابی بیمه ها تاثیری در کیفیت خدمات درمانی نداشته است

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: بدحسابی بیمه‌ها هیچ تاثیری در کیفیت خدمات‌دهی مراکز درمانی شهرستان شوشتر نگذاشته است.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی شوشتر، دکتر فرهاد ابول‌نژادیان ظهر امروز در مراسم تجلیل از پزشکان که با حضور نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه ایشان برگزار شد، اظهار کرد: بدحسابی بیمه‌ها در ماه‌های گذشته کوچک‌ترین تاثیری در سطح خدمات‌دهی مراکز درمانی شهرستان شوشتر نگذاشته است.
وی دلیل بی‌تأثیری بدحسابی بیمه‌ها بر مراکز درمانی را همدلی پزشکان شوشتر دانست و گفت: همه پزشکان در شهرستان شوشتر آخرین کارانه خود را شهریور ماه سال 97 دریافت کرده‌اند، ولی حاضر نشده‌اند به دلیل عدم دریافت کارانه حتی یک عمل جراحی را تعطیل و سطح خدمات‌دهی خود را کاهش دهند.

وی تاکید کرد: پزشکان در سطح شهرستان شوشتر بار سنگین درمان و تشخیص را بر عهده‌دارند، همدلی، تخصص و وجدان‌کاری در پزشکان شهرستان شوشتر مثال‌زدنی است.

ابول‌نژادیان عنوان کرد: امروز درباره ارائه خدمات درمانی در شوشتر بحث نمی‌کنیم، آنچه امروز مورد بحث در محافل پزشکی شوشتر است ارتقای سطح خدمات است، زیرا زیربنای خدمات‌دهی باکیفیت در بهداشت و درمان شهرستان شوشتر فراهم‌شده است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر افزود: علوم پزشکی شوشتر در سال‌های گذشته در چه جایگاهی بوده است و الان کجا هستیم، امروز برای ارتقای سطح خدمات تخصصی، به‌کارگیری دستگاه‌های تخصصی و فوق‌تخصصی در عمل‌های جراحی و مراحل تشخیصی در حال رایزنی هستیم، این اتفاقات تنها به دلیل جهشی است که در بخش بهداشت و درمان شوشتر حاصل‌شده است.

مطالب مرتبط

Sort by: