پرجم و شعار سال جمهوری اسلامی ایران - دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر بنر دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

دانشکده علوم پزشکی خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

fa-IRen-US
X

به مناسبت آغاز هفته سلامت انجام شد؛ عیادت نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس از بیماران مبتلا به کرونا و تجلیل از کادر بهداشت و درمان + گزارش تصویری

آقای محمد دانشگر-روابط عمومی| کرونا آلودگی با کورونا کورونا ویروس | | 0 نظر | | | | [MAKERATING]
ظهر امروز و به مناسبت آغاز هفته سلامت، نماینده مردم شریف شهرستان های شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی به همراه سرپرست دانشکده علوم پزشکی و دیگر مسئولین این دانشکده از بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) در خط مقدم مبارزه با کرونا بازدید و از بیماران مبتلا به کرونا عیادت کرد.

به گزارش وب دا شوشتر سهراب گیلانی نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی پس از این بازدید اظهار داشت: عملکرد مدیریت و کارکنان دانشکده علوم پزشکی در بحران کرونا شایسته تقدیر و تجلیل است.
هم در بخش بهداشت و هم در حوزه درمان فعالیت‌های بسیار خوبی انجام شده و هرچند که کرونا هنوز تمام نشده اما خوشبختانه با تلاش این عزیزان وضعیت در شهرستان به نوعی ثبات دارد.

وی افزود: رسیدگی به بیماران مبتلا به کرونا به طور جدی و در اولویت اول انجام شود اما همزمان چند کار بزرگ دیگر نیز در بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) در حال انجام است که نشان دهنده تلاش مجموعه مدیریتی این بیمارستان و مدیریت علوم پزشکی است.

نماینده مردم شهرستان های شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: آرزومندیم هیچ شخصی دچار هیچ بیماری نشود اما اگر خدای ناخواسته کسی بیمار شد تمام تلاش ما این است که تجهیزات و درمان در همین بیمارستان های شوشتر به خصوص خاتم الانبیاء(ص) و الهادی(ع) به طور کامل فراهم باشد.

سردار گیلانی در پایان گفت: باز هم تاکید می کنیم که کرونا هنوز هست و از مردم می خواهیم نکات و هشدارهای بهداشتی را رعایت کنند تا انشاالله در آینده نزدیک شاهد نابودی این ویروس باشیم.

مطالب مرتبط

Sort by: