پرجم و شعار سال جمهوری اسلامی ایران - دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر بنر دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

دانشکده علوم پزشکی خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

fa-IRen-US
X

ادای احترام مدافعین وطن به مدافعین سلامت در شوشتر+ گزارش تصویری

آقای محمد دانشگر-روابط عمومی| کرونا تیپ ۴۵ نیرو مخصوص دکتر مجتبی کلانتر سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتر | | 0 نظر | | | | [MAKERATING]
صبح امروز، فرماندهی تیپ ۴۵ نیروی مخصوص تکاور ارتش شهرستان شوشتر به همراه جمعی از اعضای ستاد فرماندهی این تیپ و با همراهی سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتر، سرپرست معاونت درمان این دانشکده، رئیس و مدیر بیمارستان خاتم الانبیا(ص) با حضور در این بیمارستان با اجرای مارش نظامی و اهدای گل به کادر درمانی از مدافعین سلامت شهرستان تجلیل و تقدیر کردند.

به گزارش وبدا شوشتر، دکتر مجتبی کلانتر سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتردر این مراسم گفت: به نمایندگی از کارکنان حوزه سلامت شهرستان تشکر صمیمانه خود را از فرمانده و اعضای محترم تیپ ۴۵ تکاور عرض می کنم و اقدام روحیه بخش این عزیران را ارج می نهم.

وی افزود: بسیاری از جوانان نسل امروز آرزوی دیدن صحنه های ایثار و فداکاری رزمندگان در دوران جنگ تحمیلی و پس از آن مجاهدت های مدافعان حرم را داشته اند اما امروز می بینیم که مفهومی به نام ایثار های مدافعین سلامت در جرگه مفاهیمی چون مدافعان وطن و مدافعان حرم زبانزد شده و این اوج افتخار نظام پرافتخار بهداشت و درمان کشور است.

دکتر مجتبی کلانتر با اشاره به نقش بی بدیل بانوان در عرصه مبارزه با کرونا گفت: همانگونه که مشاهده می کنید بسیاری از این رزمندگان و مدافعان سلامت، بانوانی هستند که علی رغم پرداختن به تمامی وجوهات زندگی شخصی و خانوادگی، با تمام توان و با ایثار و از خودگذشتگی در خط مقدم مبارزه با کرونا کوشش می کنند تا جایی که بعضی از این ایثارگران روزها و هفته هاست فرزندان و جگرگوشه های خود را از نزدیک ملاقات نکرده اند.

مجاهدت رزمندگان مقابله با کرونا از رزمندگان دوران جنگ تحمیلی کمتر نیست

سرهنگ عباس نژاد فرمانده تیپ ۴۵ نیروی مخصوص ارتش شهرستان نیز گفت: امروز برای عرض خداقوت به مدافعان سلامت در این میدان مقدس گرد آمده ایم. به نوبه خود از تلاش های شبانه روزی این عزیزان تقدیر و تشکر می کنم و دست یکایک این ایثارگران را می بوسم.


وی همچنین عنوان کرد: این را بدانید که مادر کنار شما وقدردان شما هستیم.
تلاش شما کم از تلاشی که رزمندگان در دوران جنگ تحمیلی کردند نیست و آرزوی سربلندی شما عزیزان را در این عرصه داریم.

شایان ذکر است در این مراسم بااهدای گل، تقدیم لوح تقدیر و اجرای مارش نظامی از کارکنان بهداشت و درمانشهرستان تجلیل و تقدیر گردید.

مطالب مرتبط

Sort by: