پرجم و شعار سال جمهوری اسلامی ایران - دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر بنر دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

دانشکده علوم پزشکی خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

fa-IRen-US
X

مجوز راه اندازی رشته مهندسی بهداشت محیط دانشکده علوم پزشکی شوشتر صادر شد

توسعه همه جانبه علوم پزشکی شوشتر؛

مجوز راه اندازی رشته مهندسی بهداشت محیط دانشکده علوم پزشکی شوشتر صادر شد

دکتر مجتبی کلانتر از صدور مجوز راه اندازی رشته مهندسی بهداشت محیط در دانشکده علوم پزشکی شوشتر با ظرفیت ۲۰ دانشجو از سال تحصیلی آینده خبر داد.

به گزارش وبدا شوشتر؛ رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر اظهار کرد: پس از پیگیری های متعدد دانشکده علوم پزشکی شوشتر و جلساتی که توسط سردار گیلانی نماینده محترم مردم شهرستان با وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، مجوز راه اندازی رشته مهندسی بهداشت محیط در مقطع کارشناسی پیوسته در دانشکده علوم پزشکی شوشتر توسط شورای گسترش وزارت بهداشت صادر گردید.

دکتر کلانتر افزود: این موافقت و اخذ مجوز با توجه به پتانسیل ها، ظرفیت ها و توانمندی ساختاری و علمی دانشکده علوم پزشکی شوشتر  انجام شد و قرار است تعداد ۲۰ دانشجو در سال تحصیلی ۱۴۰۱ در رشته مهندسی بهداشت محیط در آن دانشکده پذیرفته شود.

وی در پایان گفت: این موفقیت را به مردم شهرستان شوشتر تبریک میگویم و از همه مسئولین و مردم که دانشکده علوم پزشکی را در این مسیر همراهی کردند به ویژه نماینده محترم مردم تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم دانشکده علوم پزشکی در حوزه آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی روز به روز بالنده تر از قبل گردد.

 


مطالب مرتبط

Sort by:
/body>