پرجم و شعار سال جمهوری اسلامی ایران - دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر بنر دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

دانشکده علوم پزشکی خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

fa-IRen-US
X

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی و هیئت همراه از بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی خاتم الانبیاء شهرستان شوشتر

مریم جلودارپور| | | 0 نظر | | | | [MAKERATING]

به دعوت سردار گیلانی انجام شد؛

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی و هیئت همراه از بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی خاتم الانبیاء شهرستان شوشتر

دکتر نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی و هیئت همراه بهمراه دکتر مجتبی کلانتر رئیس دانشکده علوم پزشکی، دکتر دهدشتی فرماندار، پارسازاده معاون عمرانی فرمانداری، اعضاء دفتر نماینده شوشتر و گتوند و سایر مسئولان از بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی خاتم الانبیاء شهرستان شوشتر بازدید کردند.

به گزارش وبدا شوشتر؛ دکتر مجتبی کلانتر با بیان اینکه پروژه بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی شهرستان شوشتر یکی از طرح هایی است که با پیگیری های نماینده محترم شوشتر و گتوند انجام شده اظهار کرد: با توجه به افزایش جمعیت و جهشی که در حوزه علوم پزشکی شوشتر صورت گرفته در حال حاضر علاوه بر شوشتر به بیمارانی که از شهرستان های همجوار نیز مراجعه می کنند در حوزه بهداشت و درمان خدمات ارائه می شود.

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر افزود: اکنون بهداشت و درمان شوشتر جمعیتی بیشتر از جمعیت تحت پوشش شهرستان را در حوزه سلامت خدمات رسانی می نماید، لذا بر این اساس نیاز است که با تسریع در تامین اعتبار؛ این پروژه هر چه زودتر به بهره برداری برسد.

در ادامه دکتر دهدشتی فرماندار شوشتر اذعان داشت: با توجه به حجم مراجعات به بیمارستان های شهرستان امیدواریم تامین اعتبار جهت تکمیل این پروژه با هم افزایی و همکاری بزرگواران بویژه مهندس حسینی در سازمان برنامه و بودجه کشور صورت گیرد.

فرماندار شوشتر تصریح کرد: ما هم نیز با استاندار محترم و دکتر نیکو رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان مذاکراتی را انجام خواهیم داد، همچنین سردار گیلانی هم موضوع ماده ۵۶ را در دستور کار دارند و در حال پیگیری هستند انشاءالله که زودتر به نتیجه برسیم.

شایان ذکر است دکتر نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه دولت محترم در سفرهای استانی رئیس جمهور و اعضای محترم هیئت دولت هر جایی بتواند تامین منابع نموده، قول مساعد داد که در این راستا تلاش شود تا بخشی از دین خود را به مردم ادا نمایند.

در پایان دکتر راد جهان بانی معاون فنی دفتر توسعه منابع فیزیکی وزارت بهداشت و مهندس حسینی معاون امور سلامت و رفاه اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور از چگونگی روند پیشرفت فیزیکی مجموعه ۷ هکتاری پروژه پردیس دانشگاهی بازدید کردند.

 


مطالب مرتبط

Sort by:
/body> y> /body> html>