پرجم و شعار سال جمهوری اسلامی ایران - دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر بنر دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

دانشکده علوم پزشکی خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

fa-IRen-US
X

شهرستان شوشتر صاحب دستگاه سی تی اسکن جدید و پیشرفته شد

شهرستان شوشتر صاحب دستگاه سی تی اسکن جدید و پیشرفته شد

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر خبر داد: با پیگیری های نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و مساعدت ویژه دکتر عین الهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دومین دستگاه سی تی اسکن (CT Scan) به شهرستان شوشتر تخصیص یافته و بزودی برای ارائه خدمات به مردم وارد مدار می شود‌.

به گزارش وبدا شوشتر، دکتر مجتبی کلانتر افزود: از سال ۹۵ به بعد و همچنین در اوج بحران کرونا در دو سال گذشته، بار تصویربرداری سی تی اسکن شهرستان و حتی مردم مراجعه کننده از نقاط دیگر استان به شوشتر را دستگاه سی تی اسکن بیمارستان خاتم الانبیا(ص) به تنهایی به دوش می کشید که این امر موجب شد تا این دستگاه به مرور دچار فرسودگی و به تبع آن، مشکلات متعدد شود.
ولی اکنون با حمایت های سردار گیلانی و تلاش های دانشکده علوم پزشکی و همچنین مساعدت ویژه مقام عالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مشکل تک دستگاه بودن شهرستان مرتفع و دومین دستگاه سی تی اسکن به شوشتر تخصیص یافته که بزودی در بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) نصب خواهد شد.

دکتر کلانتر خاطر نشان کرد: دستگاه جدید از نوع سی تی اسکن ۱۶ اسلایس از برند فیلیپس و یکی از دستگاه های سی تی اسکن پیشرفته است که به دانشکده علوم پزشکی شوشتر تخصیص یافته است.

وی همچنین اظهار داشت: امیدواریم با رفع مشکل زمین بیمارستان الهادی (ع)، در آینده نزدیک بتوانیم در اورژانس این بیمارستان نیز دستگاه سی تی اسکن برای ارائه خدمات گسترده تر به مردم راه اندازی کنیم.

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر در پایان عنوان کرد: رشد و ارتقای خدمات دهی به مردم عزیز شهرستان در حوزه بهداشت و درمان اولویت اصلی دانشکده علوم پزشکی است و احداث چندین پروژه عمرانی آماده افتتاح، طرح جامع پردیس ۷ هکتاری دانشگاهی، افزودن ده ها پزشک متخصص و فوق تخصص، دریافت ده ها میلیارد تومان تجهیزات و امکانات پیشرفته پزشکی از جمله دستگاه سی تی اسکن پیشرفته جدید از خدمات ماندگار این دانشکده با وجود مدیریت جهادی بحران کرونا بوده است که این مسیر رشد و توسعه با قدرت دنبال خواهد شد.

 

 


مطالب مرتبط

Sort by: