پرجم و شعار سال جمهوری اسلامی ایران - دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر بنر دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

دانشکده علوم پزشکی خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

fa-IRen-US
X

نشست قرارگاه جوانی جمعیت و کارگاه توجیهی و آموزشی امر به معروف و نهی از منکر دانشکده علوم پزشکی شوشتر برگزار شد

مریم جلودارپور| | | 0 نظر | | | | [MAKERATING]

نشست قرارگاه جوانی جمعیت و کارگاه توجیهی و آموزشی امر به معروف و نهی از منکر دانشکده علوم پزشکی شوشتر برگزار شد

به طور همزمان نشست قرارگاه جوانی جمعیت و کارگاه توجیهی و آموزشی امر به معروف و نهی از منکر با حضور دکتر مجتبی کلانتر رئیس دانشکده، حجت الاسلام حبیب پور امام جمعه معزز شهرستان، حجت الاسلام عادلی نژاد مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های خوزستان، حاج آقا عسکری مسئول اجرایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان، مشاور رئیس دانشکده در امور بانوان، معاونین، مدیران، روسای بیمارستان ها، مسئول واحدها، مترون ها و سوپروایزرها در سالن جلسات دانشکده علوم پزشکی شوشتر برگزار شد.

به گزارش وبدا شوشتر؛ در این جلسه حجت السلام عادلی نژاد مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های خوزستان پیرامون جوانی و افزایش جمعیت سخنانی مطرح و بر ضرورت فرهنگسازی در راستای فرزندپروری و جوانی جمعیت در خانواده ها تاکید کرد.

در ادامه حجت الاسلام حبیب پور امام جمعه معزز شوشتر رعایت شاخص های حجاب و عفاف توسط پرسنل را امری مهم و ضروری دانست و افزود: برای اجرای هر چه بهتر شاخص های حجاب و عفاف در ادارات و دستگاه های اجرایی، برگزاری کارگاه های آموزشی در این زمینه از ملزومات است.

امام جمعه شوشتر اذعان داشت: به منظور آگاه سازی در خصوص جنگ نرم، تهاجم فرهنگی و حربه دشمن، کارگاه های توجیهی و آموزشی امر به معروف و نهی از منکر برای پرسنل و دانشجویان برگزار شود.

شایان ذکر است در پایان هر کدام از کمیته های تخصصی قرارگاه جمعیت عملکردهای خود را ارائه داده و همچنین مصادیق امر به معروف و نهی از منکر، داشتن پوشش حرفه ای و حجاب و عفاف دانشجویان، کارکنان و اساتید مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 


مطالب مرتبط

Sort by: